KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13327232
nr 1332 7232
Herman Müller
(1840-1919), Sverige
Akvarell, Signerad. Motivet: 55x36,5cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 juni 2020
kl 19:02:15
100 kr
150 kr
250 kr
Herman Müller
Läs mer om Herman Müller